Produkty

Produktové řady:  Easy PortArcLineaXperienceXPerformAmp ControllerNet Remote

 

Easy Port – SeriesEasy Port – Series

Bezdrátové aktivní reproboxy mají integrovaný vysokokapacitní akumulátor, zesilovač řízený procesorem a mixážní pult. Do všech modelů je možno vestavět bezdrátový přijímač a CD/MP3 přehrávač.

Využití:

Reproboxy řady Easy Port ocení uživatelé v široké řadě aplikací. Všechny jejich výhody nicméně vyniknou v prostředí, kde není možno připojit se k elektrické síťi a přesto zákazník vyžaduje kvalitní a výkonné ozvučení, nebo tam, kde je preferován mobilní, lehce přenosný ozvučovací systém.  I jeden samotný reprobox Easy Port je plně vybavenou jednotkou vhodnou pro ozvučení mluveného slova, podkresovou hudbu, nebo jejich kombinaci. S reproboxy snadno manipuluje a instalaci i obsluhu zvládne jedna osoba. 

Příklady použití:

outdoorové společenské akce, podkresová hudba, sportovní utkání, konferenční místnosti, produktové prezentace, výstavy, broadcasting / TV, efektové reprosoustavy pro divadla atd.

 

 

Arc – SeriesArc – Series

Reproboxy série Arc tvoří  ucelenou řadu důmyslně navržených reprosoustav pro profesionální  pevné instalace.  Cílem konstruktérů bylo vytvořit reproboxy, které splní vysoké požadavky na nejnáročnější zvukový přednes při zachování elegantního designu.

Využití:

Pokud potřebujete dlouhodobě spolehlivé ozvučení koncertní haly, sportovního stadionu, konferenční místnosti, divadla či kostela,  pak Vám reprosoustavy řady  Arc-Series poskytnou  ideální řešení.  Požadujete hlavní zvukový systém s několika přídavnými vykrývacími reproboxy? Potřebujete ozvučit velké plochy, nebo naopak interiéry s omezeným prostorem, jako jsou banky, nebo muzea? V sérii Arc, která čítá více než dvacet typů reproboxů  pravděpodobně naleznete řešení pro jakýkoliv z výše uvedených případů.

Příklady použití:

Stadiony, letiště, koncertní haly, divadla, kostely, konferenční místnosti, haly, zábavní parky, kluby, restaurace, bary, atd.

 

 

Linea – SeriesLinea – Series

Elegantní  reprosoustavy s úzkým úhlem vertikálního vyzařování, jsou vytvořeny pro reprodukci mluveného slova i  hudby a to i v akusticky problematických místnostech. Mohou být dodány v  jakémkoliv barevném provedení,  s povrchem  klavírního laku, či v matném provedení.  Je možno zvolit nízkoimpendanční provedení či 100V verzi. Jsou vhodné pro venkovní aplikace odolávají nepříznivým povětrnostním podmínkám. Sérii reproboxů Linea je možno kombinovat s aktivními, či pasivními subwoofery  Fohhn série X   

Příklady použití:

Kostely, muzea, koncertní haly, konferenční místnosti, letiště, sportoviště, atd.

 

 

 

 

Xperience – SeriesXperience – Series

Jde o aktivní PA systémy pro náročné hudebníky a DJs.  V masivních ozvučnicích vestavěné zesilovače jsou vybaveny profesionální DSP technologií, která z Xperience vytváří komponenty vhodné pro široké spektrum ozvučení.  Jsou  oblíbené pro svou spolehlivost, variabilitu a přesný, sytý zvuk při jakékoli  zvolené hlasitosti.  Velmi praktická je možnost správy prostřednictvím PC. 

Příklady použití:

Hudební kluby, střední a menší koncerty, městské festivaly a slavnosti, gala večery, DJ vystoupení, svatby, party atd.

 

 

 

 

X – SeriesX – Series

Tyto aktivní i pasivní „fullrange“ reproboxy a subwoofery poslední generace se vyznačují kompaktními rozměry a nízkou hmotností.   Ozvučnice jsou vyráběny ručně a jsou osazovány přesně zvolenými   špičkovými reproduktory, které jsou vyrobeny na zakázku. Posluchače zaujmou mimořádně přirozeným, vyrovnaným zvukovým přednesem a precizní kvalitou zpracování.

Příklady použití:

Firemní akce, přednášky, koncerty, galavečery, DJ vystoupení, broadcasting/ TV, pódiové odposlechy atd.

 

 

 

 

Perform – SeriesPerform – Series

Špičkové „line array“ systémy jsou vhodné pro stálé i dočasné instalace. Uplatní se především pro zvučení kulturních, či společenských událostí s větším počtem návštěvníků.  V nabídce je široká škála montážních doplňků pro snadnou instalaci. 

Příklady použití:

Open Air festivaly, koncerty klasické hudby, rockové, popové i jazzové koncerty, gala večery, taneční párty, velké sportovní události atd.

 

 

 

 

 

Amp Controller – SeriesAmp Controller – Series

 Moderní zesilovače třídy  Class D a Class H  jsou vybaveny  pokročilou DSP jednotkou, která pomáhá optimalizovat výkon ozvučovací  sestavy.  Nastavení a vyladění celého ozvučovacího systému lze provést manuálně přímo na zesilovači, nebo prostřednicvím připojeného PC a  přiloženého software.

 

 

 

 

 

 

 

 

Net Remote – SeriesNet Remote – Series

Intuitivní dálkové ovladače pro správu audio systémů Fohhn prostřednictvím laptopu, nebo tlačítkových ovládacích panelů. Uživatelé tak získají maximální kontrolu nad celým zvukovým systémem bez nutnosti fyzického přístupu k zařízení.